ΠοδόσφαιροΤοπικά

Με δύο ομίλους και 27 ομάδες η φετινή Β’ κατηγορία ΕΠΣ Φθιώτιδας

Με 27 ομάδες σε δύο ομίλους θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φθιώτιδας, το οποίο θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 23-24 Σεπτέμβρη.

Ο ένας όμιλος περιλαμβάνει τις ομάδες της Λοκρίδας με την προσθήκη του ΠΑΟ Ανθήλης και του Ηρακλή Ροδίτσας, ενώ τον άλλο όμιλο συγκροτούν οι ομάδες της υπόλοιπης Φθιώτιδας με την προσθήκη του Αίολου Καρπενησίου από την ΕΠΣ Ευρυτανίας.

Το πρόγραμμα:

Α’  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Μώλος
ΠΑΟ Ανθήλης – Αγρότης Τραγάνας
Καινούριο – Σκάρφεια
Αετός Μενδενίτσας – Καμένα Βούρλα
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ηρακλής Ροδίτσας
Ελατειακός – Κομνηνός
***  Ρεπό: Ρεγκίνι

2η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Μώλος – ΠΑΟ Ανθήλης
Αγρότης Τραγάνας – Αετός Μενδενίτσας
Σκάρφεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας
Καμένα Βούρλα – Ελατειακός
Ηρακλής Ροδίτσας – Κομνηνός
*** Ρεπό: Καινούριο

3η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – ΠΑΟ Ανθήλης
Καινούριο – Ρεγκίνι
Αετός Μενδενίτσας – Μώλος
Ελατειακός – Αγρότης Τραγάνας
Κομνηνός – Σκάρφεια
Ηρακλής Ροδίτσας – Καμένα Βούρλα
***  Ρεπό: Δαφνησιακός Αρκίτσας

4η Αγωνιστική

Καινούριο – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
ΠΑΟ Ανθήλης – Αετός Μενδενίτσας
Ρεγκίνι – Δαφνησιακός Αρκίτσας
Μώλος – Ελατειακός
Αγρότης Τραγάνας – Ηρακλής Ροδίτσας
Σκάρφεια – Καμένα Βούρλα
***  Ρεπό: Κομνηνός

5η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αετός Μενδενίτσας
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Καινούριο
Ελατειακός – ΠΑΟ Ανθήλης
Κομνηνός – Ρεγκίνι
Ηρακλής Ροδίτσας – Μώλος
Σκάρφεια – Αγρότης Τραγάνας
***  Ρεπό: Καμένα Βούρλα

6η Αγωνιστική

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Αετός Μενδενίτσας – Ελατειακός
Καινούριο – Κομνηνός
ΠΑΟ Ανθήλης – Ηρακλής Ροδίτσας
Ρεγγίνι – Καμένα Βούρλα
Μώλος – Σκάρφεια
***  Ρεπό: Αγρότης Τραγάνας

7η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Ελατειακός
Κομνηνός – Δαφνησιακός Αρκίτσας
Ηρακλής Ροδίτσας – Αετός Μενδενίτσας
Καμένα Βούρλα – Καινούριο
Σκάρφεια – ΠΑΟ Ανθήλης
Αγρότης Τραγάνας – Ρεγκίνι
***  Ρεπό: Μώλος

8η Αγωνιστική

Κομνηνός – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ
Ελατειακός – Ηρακλής Ροδίτσας
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Καμένα Βούρλα
Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια
Καινούριο – Αγρότης Τραγάνας
Ρεγκίνι – Μώλος
***  Ρεπό: ΠΑΟ Ανθήλης

9η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Ηρακλής Ροδίτσας
Καμένα Βούρλα – Κομνηνός
Σκάρφεια – Ελατειακός
Αγρότης Τραγάνας – Δαφνησιακός Αρκίτσας
Μώλος – Καινούριο
ΠΑΟ Ανθήλης – Ρεγκίνι
***  Ρεπό: Αετός Μενδενίτσας

10η Αγωνιστική

Καμένα Βούρλα – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Ηρακλής Ροδίτσας – Σκάρφεια
Κομνηνός – Αγρότης Τραγάνας
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Μώλος
Αετός Μενδενίτσας – Ρεγκίνι
Καινούριο – ΠΑΟ Ανθήλης
***  Ρεπό: Ελατειακός

11η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Σκάρφεια
Αγρότης Τραγάνας – Καμένα Βούρλα
Μώλος – Κομνηνός
Ρεγκίνι – Ελατειακός
ΠΑΟ Ανθήλης – Δαφνησιακός Αρκίτσας
Αετός Μενδενίτσας – Καινούριο
***  Ρεπό: Ηρακλής Ροδίτσας

12η Αγωνιστική

Αγρότης Τραγάνας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Καμένα Βούρλα – Μώλος
Ηρακλής Ροδίτσας – Ρεγκίνι
Κομνηνός – ΠΑΟ Ανθήλης
Ελατειακός – Καινούριο
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αετός Μενδενίτσας
***  Ρεπό: Σκάρφεια

13η Αγωνιστική

Μώλος – Αγρότης Τραγάνας
Ρεγκίνι – Σκάρφεια
ΠΑΟ Ανθήλης – Καμένα Βούρλα
Καινούριο – Ηρακλής Ροδίτσας
Αετός Μενδενίτσας – Κομνηνός
Ελατειακός – Δαφνησιακός Αρκίτσας
***   Ρεπό: Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

 

Β’  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Ένωση 2010
Αίολος Καρπενησίου – Μεξιατικός
Μαγνησιακός – Ομβριακή
Θύελλα Ροδωνιάς – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Τσούκα – Γλύφα
Εχιναίοι – Λιανοκλάδι
Ατσαλένιος Πετρωτού – Δίβρη

2η Αγωνιστική

Αίολος Καρπενησίου – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Ένωση 2010 – Μαγνησιακός
Μεξιατικός – Θύελλα Ροδωνιάς
Ομβριακή – Τσούκα
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Εχιναίοι
Γλύφα – Ατσαλένιος Πετρωτού
Λιανοκλάδι – Δίβρη

3η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Μαγνησιακός
Θύελλα Ροδωνιάς – Αίολος Καρπενησίου
Τσούκα – Ένωση 2010
Εχιναίοι – Μεξιατικός
Ατσαλένιος Πετρωτού – Ομβριακή
Δίβρη – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Λιανοκλάδι – Γλύφα

4η Αγωνιστική

Θύελλα Ροδωνιάς – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Μαγνησιακός – Τσούκα
Αίολος Καρπενησίου – Εχιναίοι
Ένωση 2010 – Ατσαλένιος Πετρωτού
Μεξιατικός – Δίβρη
Ομβριακή – Λιανοκλάδι
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Γλύφα

5η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Τσούκα
Εχιναίοι – Αίολος Καρπενησίου
Ατσαλένιος Πετρωτού – Μαγνησιακός
Δίβρη – Αίολος Καρπενησίου
Λιανοκλάδι – Ένωση 2010
Γλύφα – Μεξιατικός
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ομβριακή

6η Αγωνιστική

Εχιναίοι – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Τσούκα – Ατσαλένιος Πετρωτού
Θύελλα Ροδωνιάς – Δίβρη
Μαγνησιακός – Λιανοκλάδι
Αίολος Καρπενησίου – Γλύφα
Ένωση 2010 – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Μεξιατικός – Ομβριακή

7η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Ατσαλένιος Πετρωτού
Δίβρη – Εχιναίοι
Λιανοκλάδι – Τσούκα
Γλύφα – Θύελλα Ροδωνιάς
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Μαγνησιακός
Ομβριακή ς – Αίολος Καρπενησίου
Μεξιατικός – Ένωση 2010

8η Αγωνιστική

Δίβρη – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Ατσαλένιος Πετρωτού – Λιανοκλάδι
Εχιναίοι – Γλύφα
Τσούκα – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Θύελλα Ροδωνιάς – Ομβριακή
Μαγνησιακός – Μεξιατικός
Αίολος Καρπενησίου – Ένωση 2010

9η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Λιανοκλάδι
Γλύφα – Δίβρη
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ατσαλένιος Πετρωτού
Ομβριακή – Εχιναίοι
Μεξιατικός – Τσούκα
Ένωση 2010 – Θύελλα Ροδωνιάς
Μαγνησιακός – Αίολος Καρπενησίου

10η Αγωνιστική

Γλύφα – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Λιανοκλάδι – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Δίβρη – Ομβριακή
Ατσαλένιος Πετρωτού – Μεξιατικός
Εχιναίοι – Ένωση 2010
Τσούκα – Αίολος Καρπενησίου
Θύελλα Ροδωνιάς – Μαγνησιακός

11η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Ομβριακή – Γλύφα
Μεξιατικός – Λιανοκλάδι
Ένωση 2010 – Δίβρη
Αίολος Καρπενησίου – Ατσαλένιος Πετρωτού
Μαγνησιακός – Εχιναίοι
Τσούκα – Θύελλα Ροδωνιάς

12η Αγωνιστική

Ομβριακή – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Μεξιατικός
Γλύφα – Ένωση 2010
Λιανοκλάδι – Αίολος Καρπενησίου
Δίβρη – Μαγνησιακός
Ατσαλένιος Πετρωτού – Θύελλα Ροδωνιάς
Εχιναίοι – Τσούκα

13η Αγωνιστική

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Μεξιατικός
Ένωση 2010 – Ομβριακή
Αίολος Καρπενησίου – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Μαγνησιακός – Γλύφα
Θύελλα Ροδωνιάς – Λιανοκλάδι
Τσούκα – Δίβρη
Ατσαλένιος Πετρωτού – Εχιναίοι

Σχετικές αναρτήσεις

Αυτοί είναι οι πιθανοί αντίπαλοι του ΠΑΟΚ στον β’ προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ

efthia

Λεβαδειακός και Καλλιθέα ανεβαίνουν με 4άρες στην Α’ Εθνική

efthia

Απόπειρα βιαιοπραγίας σε βάρος της έγραψε η Φραπάρ στο φ.α.

efthia
Φόρτωση....