ΠοδόσφαιροΤοπικά

Το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣ Φθιώτιδας 2023-2024

Με τη συμμετοχή 14 ομάδων θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Α’  ΕΠΣ Φθιώτιδας, που ξεκινάει το Σαββάτο 16 Σεπτέμβρη.

Νέα πρόσωπα στην κατηγορία οι πρωταθλήτριες ομάδες της Β’, ο Παρνασσός Αμφίκλειας, ο Εθνικός Κομποτάδων και ο Πελασγιακός, ενώ οι ομάδες που αποχώρησαν από το πρωτάθλημα είναι το Ρεγκίνι και η Ηράκλεια.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα της Α’ για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024:

1η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Αταλάντη
Μαλεσίνα 2008 – Προοδευτική Λάρυμνας
Καλύβια – Εθνικός Κομποτάδων
Στυλίδα – Ολυμπιακός Λαμίας
Άρης Αγ. Κων/νου – Καλαπόδι
Παρνασσός Αμφίκλειας – Δάφνη Λιβανατών
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

2η Αγωνιστική

Μαλεσίνα 2008 – Πελασγιακός
Αταλάντη – Καλύβια
Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα
Εθνικός Κομποτάδων – Άρης Αγ. Κων/νου
Ολυμπιακός Λαμίας – Παρνασσός Αμφίκλειας
Καλαπόδι – Οπούντιος Μαρτίνου
Δάφνη Λιβανατών – Νίκη Αγ. Παρασκευής

3η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Καλύβια
Στυλίδα – Μαλεσίνα 2008
Άρης Αγ. Κων/νου – Αταλάντη
Παρνασσός Αμφίκλειας – Προοδευτική Λάρυμνας
Οπούντιος Μαρτίνου – Εθνικός Κομποτάδων
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας
Δάφνη Λιβανατών – Καλαπόδι

4η Αγωνιστική

Στυλίδα – Πελασγιακός
Καλύβια – Άρης Αγ. Κων/νου
Μαλεσίνα 2008 – Παρνασσός Αμφίκλειας
Αταλάντη – Οπούντιος Μαρτίνου
Προοδευτική Λάρυμνας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Εθνικός Κομποτάδων – Δάφνη Λιβανατών
Ολυμπιακός Λαμίας – Καλαπόδι

5η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Άρης Αγ. Κων/νου
Παρνασσός Αμφίκλειας – Στυλίδα
Οπούντιος Μαρτίνου – Καλύβια
Νίκη Αγίας Παρασκευής – Μαλεσίνα 2008
Δάφνη Λιβανατών – Αταλάντη
Καλαπόδι – Προοδευτική Λάρυμνας
Ολυμπιακός Λαμίας – Εθνικός Κομποτάδων

6η Αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας – Πελασγιακός
Άρης Αγ. Κων/νου – Οπούντιος Μαρτίνου
Στυλίδα – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών
Μαλεσίνα 2008 – Καλαπόδι
Αταλάντη – Ολυμπιακός Λαμίας
Προοδευτική Λάρυμνας – Εθνικός Κομποτάδων

7η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Παρνασσός Αμφίκλειας
Δάφνη Λιβανατών – Άρης Αγ. Κων/νου
Καλαπόδι – Στυλίδα
Ολυμπιακός Λαμίας – Καλύβια
Εθνικός Κομποτάδων – Μαλεσίνα 2008
Προοδευτική Λάρυμνας – Αταλάντη

8η Αγωνιστική

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Πελασγιακός
Οπούντιος Μαρτίνου – Δάφνη Λιβανατών
Παρνασσός Αμφίκλειας – Καλαπόδι
Άρης Αγ. Κων/νου – Ολυμπιακός Λαμίας
Στυλίδα – Εθνικός Κομποτάδων
Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας
Μαλεσίνα 2008 – Αταλάντη

9η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Δάφνη Λιβανατών
Καλαπόδι – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Ολυμπιακός Λαμίας – Οπούντιος Μαρτίνου
Εθνικός Κομποτάδων – Παρνασσός Αμφίκλειας
Προοδευτική Λάρυμνας – Άρης Αγ. Κων/νου
Αταλάντη – Στυλίδα
Καλύβια – Μαλεσίνα 2008

10η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Πελασγιακός
Δάφνη Λιβανατών – Ολυμπιακός Λαμίας
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Εθνικός Κομποτάδων
Οπούντιος Μαρτίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
Παρνασσός Αμφίκλειας – Αταλάντη
Άρης Αγ. Κων/νου – Μαλεσίνα 2008
Στυλίδα – Καλύβια

11η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Ολυμπιακός Λαμίας
Εθνικός Κομποτάδων – Καλαπόδι
Προοδευτική Λάρυμνας – Δάφνη Λιβανατών
Αταλάντη – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Μαλεσίνα 2008 – Οπούντιος Μαρτίνου
Καλύβια – Παρνασσός Αμφίκλειας
Άρης Αγ. Κων/νου – Στυλίδα

12η Αγωνιστική

Εθνικός Κομποτάδων – Πελασγιακός
Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας
Καλαπόδι – Αταλάντη
Δάφνη Λιβανατών – Μαλεσίνα 2008
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια
Οπούντιος Μαρτίνου – Στυλίδα
Παρνασσός Αμφίκλειας – Άρης Αγ. Κων/νου

13η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Προοδευτική Λάρυμνας
Αταλάντη – Εθνικός Κομποτάδων
Μαλεσίνα 2008 – Ολυμπιακός Λαμίας
Καλύβια – Καλαπόδι
Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών
Άρης Αγ. Κων/νου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Οπούντιος Μαρτίνου – Παρνασσός Αμφίκλειας

Σχετικές αναρτήσεις

Αυτοί είναι οι πιθανοί αντίπαλοι του ΠΑΟΚ στον β’ προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ

efthia

Λεβαδειακός και Καλλιθέα ανεβαίνουν με 4άρες στην Α’ Εθνική

efthia

Απόπειρα βιαιοπραγίας σε βάρος της έγραψε η Φραπάρ στο φ.α.

efthia
Φόρτωση....