Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου για την Α’ , Β’ κατηγορία, καθώς και για τις υποδομές.
Αναλυτικά:
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2024 (16:00)
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΥΓΕΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΑΡΕΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΓΑΚΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ – ΑΔΑΜ
ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΚΑΛΥΒΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΙΝΤΑΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2024 (16:00)
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΓΡΕΣΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2024 (16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΙΝΤΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΠΑΓΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΙΤΣΑΣ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.
ΒΟΗΘΟΙ:Ο ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ – ΑΔΑΜ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΙΤΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΑΡΕΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΚΛΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΕΝΩΣΗ 2010 – ΟΜΒΡΙΑΚΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΥΓΕΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΓΡΕΣΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΩΝ ΕΧΙΝΑΙΟΙ – ΤΣΟΥΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Πρωταθλήματα Υποδομών
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2024 Κ14
ΦΡΑΝΤΖΗ ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄ 10.30 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ
ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ 13:00 ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2024 Κ16
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ 16.00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2024 Κ14
ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 11.30 ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΚΑΔ.ΜΩΛΟΥ 13.00 ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2024 Κ16
ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ 12.30 ΜΑΚΑΡΕΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 10.30 ΧΙΝΤΑΣ