Επιστημη

Την Κυριακή οι εκλογές για νέα Δ.Ε. στο ΤΕΕ Ανατ. Στερεάς

Διεξάγονται την Κυριακή 19 Μάη οι εκλογές για την ανάδειξη της νέας Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ Ανατ. Στερεάς.

Η εκλογική διαδικασία θα ξεκινήσει στις 8 το πρωί και θα ολοκληρωθεί στις 7 το απόγευμα. Τα Εκλογικά Κέντρα όπου θα στηθούν οι κάλπες θα βρίσκονται στη Λαμία, στη Λιβαδειά, στην Άμφισσα και στο Καρπενήσι.

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλοι οι μηχανικοί, τακτικά μέλη του ΤΕΕ, ανεξάρτητα αν είναι ταμειακά ενήμεροι.

Οι μηχανικοί της Ανατολικής Στερεάς μπορούν να προσέλθουν με την αστυνομική τους ταυτότητα ή το δελτίο Μέλους του ΤΕΕ ή το διαβατήριο ή την άδεια οδήγησης στα παρακάτω εκλογικά κέντρα, ώστε να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα:

  1. ΛΑΜΙΑ (Γραφεία ΤΕΕ) Πλ. Ελευθερίας 3, 4ος όροφος,
  2. ΛΙΒΑΔΕΙΑ (Ισόγεια αίθουσα Διοικητηρίου Π.Ε. Βοιωτίας) Φίλωνος 35-39,
  3. ΑΜΦΙΣΣΑ (Ισόγεια αίθουσα πρώην Νομαρχιακού Συμβουλίου) Ι. Γιδογιάννου 31 και
  4. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ (Αίθουσα ΚΑΠΗ) Ν. Τσιαμπούλα 2, 2ος όροφος.

Οι μηχανικοί ψηφίζουν για την εκλογή της Αντιπροσωπείας του Περιφερειακού Τμήματος, του Πρωτοβάθμιου Πειθαρχικού Συμβουλίου του Περιφερειακού Τμήματος, της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ, του Ανώτατου Πειθαρχικού Συμβουλίου και της Επιστημονικής Επιτροπής της ειδικότητάς τους, σύμφωνα με την ακόλουθη σταυροδοσία:

  1. Αντιπροσωπεία Περιφερειακού Τμήματος – μέχρι 18 σταυρούς.
  2. Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο Περιφερειακού Τμήματος – μέχρι 3 σταυρούς.
  3. Επιστημονικές Επιτροπές των Ειδικοτήτων – μέχρι 3 σταυρούς.
  4. Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο – μέχρι 2 σταυρούς.
  5. Αντιπροσωπεία ΤΕΕ – μέχρι 2 σταυρούς στους υποψηφίους του Περιφερειακού Τμήματος και μέχρι 3 σταυρούς στους υποψηφίους άλλων Περιφερειών του ιδίου συνδυασμού.

Υποψήφιοι για την αντιπροσωπεία και το Α/θμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο, σύμφωνα με την ανακήρυξη της 26ης Μάρτη 2024 είναι:

 

1) ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Κ.ΜΗ.)
Εκπρόσωπος: Τσώμος Βασίλειος
(πρώην) Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ/ΤΟΠΟΓΡ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΔΕΛΙΧΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΖΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΣΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ &  ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΠΑΣΑΠΟΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΣΥΛΑΙΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΤΣΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΤΣΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΤΣΩΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ-ΑΛΕΞ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΧΟΡΜΟΒΑ ΚΩΝ/ΝΤΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
(πρώην) Νομός Βοιωτίας
ΑΚΡΙΒΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΖΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΘΑΛΑΣΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΚΑΛΠΟΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΠΕΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΤΖΗΜΗΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
(πρώην) Νομός Ευρυτανίας
ΚΑΝΤΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΤΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΦΕΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
(πρώην) Νομός Φωκίδας
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΤΡΙΚΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Εκπρόσωπος: Χουσιάδα Αστέρω
(πρώην) Νομός Φθιώτιδας
ΓΩΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ
(πρώην) Νομός Βοιωτίας
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΦΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΑΣΤΕΡΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
(πρώην) Νομός Φωκίδας
ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΛΙΒΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΤΣΕΛΕΣ ΠΑΝ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤ. ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Εκπρόσωποι: Αργυρίου Γεώργιος – Χασιώτης Δημήτριος
(πρώην) Νομός Φθιώτιδας
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΘΑΝΑΣΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΝΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ  ΒΙΚΥ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΔΑΜ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΛΑΖΟΥ  ΝΑΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ
ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΧΛΑΒΑΣ ΣΤΡΙΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΠΟΛΟΒΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΡΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΣΤΡΙΦΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΨΑΡΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
(πρώην) Νομός Βοιωτίας
ΒΑΡΕΛΑ ΛΙΛΑ ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΕΜΑΛΑΚΗ-ΤΖΕΡΕΜΕ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΑΤΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΠΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
(πρώην) Νομός Ευρυτανίας
ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΟΥΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
(πρώην) Νομός Φωκίδας
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ-ΤΖΕ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΓΩΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΕΔΟΥΣΗ ΚΟΡΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΚΑΚΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΦΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΤΖΑΜΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

 

 

2) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Κ.ΜΗ.)
Εκπρόσωπος: Τσώμος Βασίλειος
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΜΑΝΑΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Εκπρόσωπος: Χουσιάδα Αστέρω
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Εκπρόσωποι: Αργυρίου Γεώργος – Χασιώτης Δημήτριος
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΡΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
ΣΑΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
ΣΥΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
 

Σχετικές αναρτήσεις

Τον Ιούλη το 3ο θερινό σχολείο «ΔΙ.ΑΣ.» σε Υπάτη, Σκάρφεια

efthia

Γ.Στασινός: Στόχος να ολοκληρωθεί ο A/θμιος Προσεισμικός Έλεγχος μέσα στο 2024

efthia

18 αλήθειες και ψέματα για τα κίνητρα του Νέου Οικοδομικού Κανονισμού

efthia
Φόρτωση....